Špičkový šéfkuchár Peter Varga varí s FLAVIOL-om

18.05.2018

Peter Varga je svetoznámy kuchár, ktorý varí pre svetové hviezdy. Aj napriek tomu, že pôsobí v zahraničí, využíva vo svojej kuchyni aj náš slovenský repkový olej FLAVIOL. V najbližších blogoch vám prinesieme sériu neodolateľných receptov, ktoré pre vás pripravil práve Peter Varga.

Peter Varga je rodáka z Turne, ktorého naučila variť jeho babička. Varenie ho nadchlo a presne vedel čomu sa chce v budúcnosti venovať. Pracoval vo viacerých najvychýrenejších reštauráciách v Bratislave, až kým sa mu nenaskytla možnosť práce v Dabline, kde doteraz žije a pracuje v hoteli The Gibson. Jeho kuchárske umenie mali možnosť vyskúšať a oceniť aj hviezdy ako Jennifer Lopez, Beyoncé, Simply Red, Justin Bieber, Andrea Bocelli, či futbalisti FC Liverpool a mnohí ďalší. Avšak aj napriek všetkým úspechom zostáva stále verný zásadám, ktoré sa naučil ešte v detstve od svojej babičky - variť treba s láskou a vždy z čerstvých surovín.

Sme veľmi poctení, že takýto významný a svetoznámy kuchár využíva vo svojej kuchyni práve náš slovenský výrobok - repkový olej FLAVIOL. Preto sme si pre Vás pripravili v spolupráci s Petrom Vargom sériu receptov, ktoré budú naozaj špeciálne a nájdete ich v ďalších blogoch, ktoré budeme postupne pridávať. Následne nimi môžete prekvapiť svoju rodinu, či známych, preto si ich určite nenechajte ujsť.Nasledujúci článok: